11 Mayıs 2009

Güldüren Zamanlar (KAT-TUN)

Cartoon KAT-TUN programından bir video koydum bugün! Kame' nin buradaki haline çok gülüyorum. Çünkü kesinlikle böyle bir şeye hazırlıklı olmadığı çok belli :) Yani taklidinin yapılacağını önceden biliyor olabilir fakat tahmin ettiği şey, bu değildir bence! Gelen konuk, öncesinde başka şarkıcıların konser performanslarını taklit ediyor ve son olarak KAT-TUN' un 2005 Kaizokuban konserinden, Kame'yi taklit ediyor. Öyle bir bölüm seçmiş ki üstelik, normalde zaten sırf eğlence için yapılmış bir bölüm yani... Çünkü KAT-TUN elemanlarının o esnada oynadıkları oyun gereği insanların eğlenebileceği bir şey yapmaları gerekiyor. Kame de aynen öyle yapıyor :)
Fakat gel gör ki, işte yıllar sonra karşısında o bölümü taklit eden biri, kameraların önünde üstelik :)) Hangi konser ve hangi kısım olduğunu ilk farkettiğinde Nakamaru'ya doğru, 'olamaz' der gibi gidişi, yaşadığı şoku belli ediyor bariz şekilde... İzleyip görün :))
3 yorum:

  1. Ben daha bir önceki Arashi vakasına gülüyordum ya :)

    YanıtlaSil
  2. Aslında buraya eklemek istediğim o kadar çok video var ki :)) Çok eğleniyorum onları izlerken... Eğlenceli insanlar ne de olsa :))

    YanıtlaSil
  3. LOL videolara devam öldüm gülmekten XD Say chu diye bağırtmış milleti demek kame puhahaha bir de bariz bi şekilde utanmış yaaa çok tatlıydı ahaha

    YanıtlaSil