Türkçeye çevrilmesini istediğiniz Japon dizisi veya filmi varsa mesajla bildirebilirsiniz.

14 Ağustos 2013

Kamen Teacher 6. Bölüm [Türkçe Altyazılı]6. Bölüm

140 MB, mp4, 480p


6. bölüm  Kinzo Takehara (Kikuchi Fuma) ile ilgili. İşler kızışıyor. Dudaklarını gösterdikleri bölümü izlediğimden beri Karanlık Kamen'in kim olduğuna dair bir fikrim var. Ama umarım o çıkmaz. ~~
Herkese iyi seyirler. ^^'

11 yorum:

 1. Ellerine sağlık Jano, akşam olsa da izlesem~ Fuma'nın bölümüymüş yuppi~!

  YanıtlaSil
 2. İyi seyirler Nova ;)

  Sonraki bölüm de şu hocasına hayran olan kızcağızla ilgili olacak gibi. Epeyce sürükleyici ilerliyor dizi. Aslında tüm bölümler hazır olacak, peş peşe izleyecek insan. Mis gibi olur vallahi! :)

  YanıtlaSil
 3. Kolay gelsin Janoomma :)

  Ben o dudakları gördüğüm an birine benzettim. Ama gördüğüm ana kadar Kara Kamen'in kimliğiyle ilgili başka bir iddiam vardı. İkinci kez yanılmamak için susuyorum.

  Sesi de benziyor ve Kara Kamenle eş zamanlı göründüğü bir an yok. 6. bölümde ona işaret ediyordu üstelik.

  Boyu da Nova.2nın bana dediği gibi uzunmuş cidden. Bu da o kişiye uyuyor. Ama onun dışında vücudu kalın. Dublörü tam uygun bulalamışlardır, gene o çocuktur diye düşünüyorum.

  Ben o öğretmenine aşık kızı çok seviyorum. Yolasım geldi o tipleri :D Bir sonraki bölümde iyiden kızacağım sanırım onlara.

  Neyse işte, Ja ne~

  YanıtlaSil
 4. Niyoooon! Merhaba! Teşekkür ederim :)

  Evet, evet, aynı kişiden bahsediyoruz. Keşke o olmasaydı. Sevmiyor değilim ama hiç rol yapamıyor yav. Havalı görünemiyor en azından. İlk zamanlar şu eğitim bakanlığındaki adamdan şüpheleniyordum ben. Diğer Kamen o adamcağız olsa, daha bir sevinirdim ve daha bir anlaşılır olurdu her şey sanki ;)

  O kızı ben de çok sevimli buluyorum. İlk kez Kuro no Onna Kyoushi'de izlemiştim. Güzel kız. Gerçi o dizideki bütün kızlar güzeldi, özenle seçilmişler gibiydi :D
  Neyse, konu dağılmasın.
  Çok yakında gizem çözülür artık. 7. bölüm yayınlansa da izlesek. Koca hafta geçmek bilmiyor bir türlü...

  YanıtlaSil
 5. Merhaba dememişim gene. Her zamanki gibi selamsızım, affet. Merhaba~~ :))

  Kızı sevmene çok sevindim :D O diziyi seyretmedim, hatta duymamıştım.

  7. bölümde Kamen Teacher olma sebebi verildi gibi. 8. bölüm önizlemesinde de maskeler çıkacak gibi gösterdiler. Bu kadar ipucu verdikten sonra saklamaya lüzum görmüyorlardır, çıkar sanırım maskeler cidden.

  Çevirini 4 gözle bekliyorum :))

  YanıtlaSil
 6. Ben altyazının çıkmasını bekliyorum izlemek için. Zor dayanıyorum ama büyüsünü kaçırmamak için beklemek zorunda hissediyorum kendimi. :D Gerçi çok kıskandım sen izlemişsin bile. Ama dayanmalıyım... Ganbaree Jano~~ :P

  O dediğim diziyi tavsiye ederim. Ben zevkle izlemiştim. Zaman bulursan izle derim.

  YanıtlaSil
 7. Benim için dizinin büyüsü hikayenin dışında olduğu için ben beklemiyorum. Hem öyle seyredince biraz Japonca da öğrenmiş oluyorum. Sonra dizi üzerinde tahmin oyunu oynamaktan da keyif alıyorum :)

  Zaten ingilizcem de güçlü olmadığından, altyazılı seyrederken durdurmam gerekiyor. Büyü müyü bırakmıyor o zaten. Gerçi sen Tr'sini de hızlı çıkarıyorsun ama softu lazım bana :)

  Önerini aldım, inşallah seyrederim.

  YanıtlaSil
 8. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 9. emeğiniz için teşekkürler harika bir dizi sexy zone ile de birleşince iyi bir ikili olmuşlar çevirisini bekliyordum yapınca çok sevindim sizden ricam yalvarmalarım:( kamen rider ooo 48 bölüm çok fazla biliyorum ama siz yaparsınız lütfenn :( bu çeviri işini bilesem 24 saat çevirmek istediğim dizileri çevirebilirdim malesef bilmiyorum:)

  YanıtlaSil
 10. Merhaba. Rica ederim, beğenmene sevindim. Ben de Sexy Zone'u çok severim :)

  Dediğin diziyi izlemedim. İzlemeden de bir şey diyemem. Uzun olması bir dezavanaj, ne yalan söyleyeyim. Ayrıca softsub'ı var mı yok mu bir araştırmak lazım. Müsait olunca, ilk 2-3 bölümünü izleyip, ona göre seni bilgilendiririm.

  YanıtlaSil
 11. teşekkür ederim bütün kamen rider serileri good drama sayfasında var ama tabi ingilizce bakarsan sevinirim :)gerçekten serilei harika fakat kimse keşfedememiş:)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...