Türkçeye çevrilmesini istediğiniz Japon dizisi veya filmi varsa mesajla bildirebilirsiniz.

13 Ekim 2013

Kamen Teacher 12. Bölüm (Son) [Türkçe Altyazılı]

12. Bölüm
137 MB, mp4, 480p


Son bölüm hazır arkadaşlar. Bu bölümle dizimizi finallemiş olduk. Böyle güzel bir diziyi çevirip sizlerle paylaştığıma gerçekten seviniyorum. Aranızda peşinen yargılayıp sevmeyeceğini düşündüğü için şimdiye dek izlemeyenler varsa, umarım en azından ilk 1-2 bölümü izleyerek kendilerine bir şans tanırlar.

Başka dizi çevirilerinde yine görüşmek üzere.

5 yorum:

 1. O güzel altyazın için çok teşekkürler :) Dizimiz bitiverdi, üzüldüm ama kabullendim de. Artık gözlerimiz yeni projeler de ;)

  YanıtlaSil
 2. Bitti resmen :( final bölümü için çok teşekkürler^^

  YanıtlaSil
 3. Emeğiniz için teşekkürler siz olmasaydınız bu güzel diziyi izleyemez anlayamazdık.Mükemmel diziydi.Finalini neden bukadar kısa turmuşlar.Saçma diziler 15 17 bölüm iken.Bu diziye 12 bölüm verilmiş.Tabi bir çok proje orada izlenmediği için kısa tutuluyor.Bilmiyorlarki bi türkiye var orda bizi deli gibi takip eden ve bekleyen fanlarımız var:.Tek üzüldüğüm nokta çabuk biymasi:(Her bölüm ayrı aksiyon macera ve ders niteliğindeydi hepimiz kamen teacher dan çok ders aldık.Teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 4. Ben teşekkür ederim arkadaşlar, o güzel yorumlarınız için. Bir aksilik çıkmazsa, gelecek sene, filminde de birlikte oluruz umarım. ♥

  YanıtlaSil
 5. Ellerine sağlık bitmiş ve ben de artık bitirebilirim. :) Film haberine de ayrıca sevindim~~ \o.o/

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...